„Murda Boyz: Махленска класа“ удвои приходите си от продадени билети

Обратно на тенденцията на повечето премиерни филми, които намаляват броя на зрителите си във втората седмица на екран, филмът задържа своята позиция убедително с приходи от 139 177 лева.

Продукцията се нарежда веднага след „Джон Уик“ и побеждава и хитове като „Красиво бедстиве“ и „Циркът на Ела“ в боксофис класацията .

През първата седмица „Murda Boyz: Махленска класа“ беше на 44 екрана, а през втората си седмица на екран е на 55 екрана.

Режисьорката Виолет Панчева и рапърите – актьори от Murda Boyz успяват да опровергаят всички очаквания за „български” филм и да вълнуват зрители от смях до сълзи на възраст от 14 до 50 години.

Един от сценаристите на филма – Тео Чипилов определя филма като „една от най-добрите крайм комедии” за последната година у нас.
Марсо и Бобката от известната рап банда играят себе си във филма- история за едно приятелство – приятелството между Боби, Марсо и Георги , което минава през различни етапи и препятствия по пътя им да станат наистина големи рап-звезди.

След филма, Murda Boyz ще реализират турне и фен срещи в цялата страна.

Сподели в: