Членовете на американската алтърнатив банда Faith No More решиха да се съберат отново за турне. Това изявление бе публикувано на официалната им страница преди дни, след което и басистът Били Гулд призна "Да, получи се!" пред радио Тангра Мега Рок.
Faitn No More се състои от членовете Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson и Mike Patton. Групата е създадена през 1982г. и е активна до 1998г. Стилът музика, който свири бандата, се определя като алтърнатив метъл, но с елементи на хеви метъл, фънк, пънкарски рок, траш метъл, джаз…една доста разнообразна комбинация от стилове. Някои от най- известните им песни са кавърът на Commodores "Easy", "Evidence","Epic" и "Falling to Pieces" от албума "The Real Thing".
Последният концерт на групата е през 1998г. Остава надеждата в предстоящото им турне да включат и България в списъка с дестинации.