Фестивал Artmospheric с шесто издание 13 – 16 юли

Задава се шестото издание на ежегодния фестивал Artmospheric. Поредната среща на артисти, меломани и любители на алтернативна културa и природата предстои от 13 до 16 юли в познатата старопланинска местност над хижа Тръстена.

Тридневна панорамна обиколка из света на атмосферната електронна музика започва в петъчния следобед. За нея, ще се погрижат редица български и чуждестранни проекти и изпълнители, сред които дългоочаквания у нас psy-ambient пионер Aes Dana (Fr) и италианския експериментатор Brando Lupi (It), гостувал на Artmospheric и през миналата година.

Традиционно музикалната програма ще бъде съпътствана от множество полезни лекции и работилници, предимно в сферата на екология и устойчиво развитие; прожекции, инсталации, както и други дейности в различните зони на фестивалното селце като алтернативна мини-сцена, нощно кино, зона за йога и масаж, пункт за рециклиране, хамачена градина и т.н.

Предварителна продажба на билети тече в мрежата на Eventim – в интернет и по билетните каси.

Сподели в: