В поредица от интервюта представяме 7-те български момичета, достигнали първия кръг за певчески таланти в музикалния конкурс AVON Voices.
Ива Иванова е на 28 г., от морската ни столица Варна. С гордост споделя кой е специалният човек, който я окуражава да участва в конкурса – нейният приятел Георги. Той недоумявал как е могла да чака толкова дълго и много бързо поема инициативата със заснемането на видеото, като влиза в ролята на режисьор в домашни условия. Ина се занимава професионално с музика от 16-годишна.
Как решихте да участвате в конкурса?
Не беше трудно. Нямаше какво да мисля много. Това е конкурс за всички хора по целия свят, които смятат, че имат талант. Каквото и да се случи, знаеш, че няма какво да изгубиш. Записах домашното видео, изпратих го и се случи пътуването до Париж.
С какво AVON Voices промени живота Ви?
С това, че ме накара да вярвам повече в себе си и ми вдъхна оптимизъм.
Това ли е най-голямото приключение, което сте изживявали някога?
Не знам дали е най-голямото приключение, но със сигурност е едно най-вълнуващите ми преживявания.
От Балканите само българки сте се класирали за първи кръг. Какво е усещането?
Гордост и отговорност. Изключително приятно е да чуя тази статистика. Това означава, че трябва достойно да представим целия Балкански регион.
За какво мечтаете?
За хармония. Много искам да живея в един балансиран и спокоен свят.
Какво Ви предстои оттук нататък?
Не знам какво, но знам, че ще е хубаво. Обичам да оставям нещата да се случват сами. Вярвам, че каквото трябва да стане, ще стане.
Прочетете още:
7 българки ще се състезават в музикален конкурс в Париж
Български талант в лицето на Симона Велкова
Михаела Филева: Искам с песните ми хората да се усмихват
Антония Маркова: Повярвах, че имам глас и талант за музика
Десислава Златева: Когато пея, се пренасям в друг свят
Йоанна Томова: Участвах в конкурса AVON Voices с песен на Уитни Хюстън