Седмичната програма на Националния дворец на културата

Представяме ви програмата на Националния дворец на културата за периода 30 май до 5 юни 2011.

30 май

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Зала 11, 17.00 часа
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”
Юбилеен концерт на ЦДГ № 167 „Малкият принц”

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Арт Галерия, 11.00-19.00 часа
Цветовете на Корея: Самостоятелна изложба на Анна Ким
Програма „Послания от днес”
Самостоятелна изложба на Анна Ким

31 май

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Зала 9, 19.30
Тържествен концерт „София – вечна и свята”
Организатор: Сдружение „София – вечна и свята”
Извън рамките на „Салон на изкуствата”!

Зала 3, 19.00
Концерт на Фондация „Димитър Бербатов”
Извън рамките на „Салон на изкуствата”!

1 юни

Зала 6, 19.00 часа
Клавирен рецитал на Ваня Пешева
Програма „Вечната музика”
В програмата  творби от: Бетовен, Шуберт, Рахманинов

Поради внезапно заболяване на пианистката Ваня Пешева, концерът на 1 юни, се отлага за 10 юни /петък/ зала 6 от 19.00 часа.

Билетите важат без заверка.

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Зала 11, 18.30 часа
Годишен концерт на ансамбъл „Росна китка”
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”
В партньорство с ЕТ ”Данс център”

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Арт Галерия, 18.00
Откриване на изложба-национален младежки конкурс за изящни и приложни изкуства    
Програма „Послания от днес”
Под патронажа на министъра на културата г-н Вежди Рашидов
В партьорство с Министерство на културата
Продължава до 5 юни включително.

2 юни

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Зала 11, 18.30 часа
Годишен концерт на представителните състави на Националния дворец на децата
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”
60 години Национален дворец на децата
В партньорство с НДД

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Арт Галерия, 11.00-19.00 часа
Програма „Послания от днес”
Изложба-Национален младежки конкурс за изящни и приложни изкуства

3 юни

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Зала 11, 19.00 часа
Буратино – мюзикъл за деца
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”
Премиерен спектакъл на Детски музикален театър „Пипи”
Музика – Петър Ступел, либрето и режисура – Юлия Кръстева, хореография – Елена Янакиева, музикална адаптация – Дора Драганова

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Арт Галерия, 11.00-19.00 часа
Програма „Послания от днес”
Изложба-Национален младежки конкурс за изящни и приложни изкуства

4 юни

Зала 3, 10.00-20.00 часа
BRITANICA END OF SCHOOL YERS SHOW
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Зала 11, 18.30 часа
Юбилеен концерт на Дюфа „Изворче”
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”
50 години от създаването на ансамбъла

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Арт Галерия, 11.00-19.00 часа
Програма „Послания от днес”
Изложба-Национален младежки конкурс за изящни и приложни изкуства

Зала 1, 21.00
Балкански музикални награди 2011
Извън рамките на „Салон на изкуствата”!

5 юни

Зала 1, 18.30 часа
Концерт на Ищар Алабина
Програма „Свят от приятели”
Принцесата на изтока

Зала 1, 21.00 часа
Концерт на Ищар Алабина
Програма „Свят от приятели”
Принцесата на изтока

Зала 3, 10.00-20.00 часа
BRITANICA END OF SCHOOL YERS SHOW
Летен детски фестивал „Нови съзвездия”

Зала 9, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба "Цветя за празника" акварели на Дечко Узунов

Централно фоайе, 11.00-19.00 часа
Програма „30 години НДК”
Изложба „Началото”

Арт Галерия, 11.00-19.00 часа
Програма „Послания от днес”
Изложба-Национален младежки конкурс за изящни и приложни изкуства