Програма на Театър "София" за ноември


снимка от Генерална репетиция на "Самоубийство"…

Кои са спектаклите в Театър "София" за месец ноември – специалното място е за премиерата "Генерална репетиция на "Самоубийство"…

Голяма сцена

1 ноември, събота, 11 ч.- Пипи Дългото Чорапче
2 ноември, неделя, 11 ч.  – Ян Бибиян
4 ноември, вторник, 19 ч., – Скачай!
5 ноември, сряда, 19 ч. – Гостува Драматично куклен театър "Иван Радоев" – Плевен – Женитба
6 ноември, четвъртък, 19 ч. – Госпожа Министершата
7 ноември, петък, 19 ч. – Генерална репетиция на "Самоубийство"…
8 ноември, събота, 19 ч. – Тирамису
9 ноември, неделя, 11 ч. – Пипи Дългото Чорапче
11 ноември, вторник, 19 ч. – Сватбата на дребния буржоа
12 ноември, сряда, 19 ч. – Ревизор
13 ноември, четвъртък, 19 ч. – Антигона
14 ноември, петък, 19 ч. – Скачай!
15 ноември, събота, 19 ч. – Парижката Света Богородица
18 ноември, вторник, 19 ч. – Генерална репетиция на "Самоубийство"…
19 ноември, сряда, 19 ч. – Госпожа Министершата
20 ноември, четвъртък, 19 ч. – Парижката Света Богородица
21 ноември, петък, 19 ч. – Сватбата на дребния буржоа
22 ноември, събота, 11 ч. – Ян Бибиян
23 ноември, неделя, 11 ч. – Пипи Дългото Чорапче
25 ноември, вторник, 19 ч. – Тирамису
26 ноември, сряда, 19 ч. – Генерална репетиция на "Самоубийство"…
27 ноември, четвъртък, 19 ч. – Госпожа Министершата
28 ноември, петък, 19 ч. – Антигона
29 ноември, събота, 19 ч. – Ревизор
30 ноември, неделя, 11 ч. Ян Бибиян

зала 49
9 ноември, неделя, 19 ч. – Гостува Сдружение "Артсензориум" – Мадам Мишама
10 ноември, понеделник, 19 ч. – Покана за вечеря
16 ноември, неделя, 19 ч. – Гостува Сдружение "Артсензориум" – Мадам Мишама
23 ноември, неделя, 19 ч. – Покана за вечеря

ТЕАТЪРЪТ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ПО ПРОГРАМАТА
билетна каса – 02/944 24 85
    
ГОЛЯМА ЗАЛА

ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА САМОУБИЙСТВО – от Душан Ковачевич
превод: Мария- Йоанна Стоядинович
режисьор: Недялко Делчев
сценография: Рин Ямамура
музика: Калоян Димитров
Участват: Ивайло Герасков, Пламен Манасиев, Юли Малинов, Николай Върбанов, Сава Пиперов, Симона Халачева

АНТИГОНА – от Жан Ануи
превод: Христо Мицков
сценична редакция и постановка: Иван Добчев
асистент на режисьора: Христо Мицков
сценография: Станислав Памукчиев
костюми: Петя Боюкова
музика: Христо Намлиев
фотограф: Симон Варсано
Участват: Дария Симеонова, Каталин Старейшинска, Невена Калудова, Силвия Петкова, Асен Мутафчиев, Ириней Константинов, Йорданка Любенова, Николай Върбанов, Росен Белов, Николай Димитров, Иван Спасов

СВАТБАТА НА ДРЕБНИЯ БУРЖОА от Бертолт Брехт
превод: Константин Илиев
режисьор: Петринел Гочев
сценография: Юлияна Войкова-Найман
Участват: Лора Мутишева, Симона Халачева, Невена Калудова, Силвия Петкова, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Юли Малинов, Юлиян Рачков

ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА от Бранислав Нушич
превод: Катя Йорданова
режисьор: Недялко Делчев
сценография: Петър Митев
муз. оформление: Калоян Димитров
видео: Димитър Сарджев
оператор: Веселин Христов
участват: Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Асен Мутафчиев, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Симона Халачева, Борис Георгиев, Антон Григоров, Юли Малинов, Майя Остоич, Невена Калудова, Йорданка Любенова, Николай Димитров, Ириней Константинов

СКАЧАЙ !   от Здрава Каменова
композитор: Мартин Каров
режисьор: Калин Ангелов
сценография и мултимедия: Никола Налбантов
музикален директор: Георги Георгиев
хореограф: Ана Митева              
Участват: Милена Живкова, Калин Пачеръзки, Николай Димитров, Юлиян Рачков, Борис Георгиев, Сава Пиперов, Петя Силянова, Йоанна Темелкова, Силвия Петкова, Симона Халачева, Дария Симеонова, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Михаил Милчев

ТИРАМИСУ от Йоанна Овшанко
превод: Марияна Минковска
режисьор: Николай Поляков
сценография: Огняна Серафимова
асистент по костюмите: Искра Петкова
видео: Евгения Сърбева
Участват: Лилия Маравиля, Силвия Петкова, Мила Банчева, Дария Симеонова, Лора Мутишева/ Йоанна Темелкова, Луиза Григорова, Снежана Макавеева
                                                                                                  
ПАРИЖКАТА СВ. БОГОРОДИЦА от Виктор Юго
СПЕКТАКЪЛ НА ЛИЛИЯ АБАДЖИЕВА
сценография и костюми: Васил Абаджиев
драматизация: Димитър Стоянович
Участват: Пламен Манасиев, Калин Врачански, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Росен Белов, Николай Върбанов, Юлиян Рачков, Михаил Милчев, Антон Григоров, Николай Димитров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Майя Остоич, студенти от Театрален колеж  „Любен Гройс“

РЕВИЗОР от Н.В.Гогол
превод: Христо Радевски
режисьор: Бойко Богданов
сценография: Петя Стойкова
музика: Данко Йорданов
Участват: Сава Пиперов, Калин Врачански, Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков,  Пламен Сираков,  Николай Върбанов, Николай Димитров-Коки, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Мартин Гяуров.
                                                                                                     

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА

ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ от Димитър Стефанов
по мотиви от „Пипи дългото чорапче“ от Астрид Линдгрен
автор и режисьор: Димитър Стефанов
сценография: Димитър Димитров
музика: Владимир Джамбазов
Участват: Силвия Петкова, Майя Остоич, Николай Димитров, Юли Малинов

ЯН БИБИЯН по Елин Пелин
режисьор: Бисерка Колевска
сценография: Свила Величкова
хореография: Татяна Соколова
музика: Василен Вълчанов
сценичен бой: Емил Видев
Участват: Борис Георгиев, Николай Върбанов, Николай Димитров, Симона Халачева, Юли Малинов, Юлиян Рачков

КАМЕРНА ЗАЛА
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ от Оля Стоянова
режисьор: Тея Сугарева
сценография: Каролина Далкалъчева
композитор: Александър Костов
Участват: Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Мартин Гяуров, Пламен Манасиев, Антон Григоров
                                                                                             
 ГОСТУВАЩИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
Гостува Сдружение "Артсензориум"- Мадам Мишима – Премиера;
от Елена Алексиева
Режисьор: Калин Ангелов
Художник: Никола Налбантов:

Моноспектакъл на Михаил Милчев

Гостува Драматичен Куклен Театър “Иван Радоев” Плевен – „Женитба“
от Николай В. Гогол

режисьор: Николай Урумов
сценография и костюми: Кирил Наумов
музикални картини: Иван Стоянов
Участват: Николай Урумов, Камелия Хатиб, Мариета Калъпова, Нина Илиева,
Сергей Константинов, Генадий Николов, Мариян Стефанов, Петьо Кръстев,
Анелия Стойнова, Светозар Каменов – Даки, Киро Крачунов

Прочетете още:
Как се става министър гледаме в „Госпожа Министершата” в Театър София
Оля Стоянова: "Покана за вечеря" ни напомня, че семейството е крехко и изисква грижи