Програма на театър "София" за март месец  - Програма

Kafene.bg | 10.02.17

Програма на театър
Представяме програмата на Театър "София" за месец март 2017г. Откриването на Софийски театрален салон 2017 ще бъде на 16 март със спектакъла "Анна Каренина" по Л.Н.Толстой, драматизация и режисура Николай Поляков. Три са номинациите за постановката:
- за "Режисура" - Николай Поляков
- за "Сценография" - Марина Райчинова
- за "Авторска музика" - Христо Йоцов (номиниран и за музиката на "Роня, дъщерята на разбойника" по А. Линдгрен, адаптация и режисура Катя Петрово, отново в Театър "София").

МЕСЕЦ МАРТ 2017г.
01.03., сряда, 19ч.
АПЕТИТ ЗА ЧЕРЕШИ

02.03., четвъртък, 19ч.
РЕВИЗОР

04.03., събота, 11ч.
МЕРИ ПОПИНЗ

05.03., неделя, 11ч.
РОНЯ, ДЪЩЕРЯТА НА РАЗБОЙНИКА

07.03., вторник, 19ч.
АННА КАРЕНИНА

08.03., сряда, 19ч.
ТИРАМИСУ

09.03., четвъртък, 19ч.
НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ

10.03., петък, 19ч.
СКАЧАЙ!

11.03., събота, 11ч.
МЕРИ ПОПИНЗ

11.03., събота, 19ч.
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА

12.03., неделя, 11ч.
ПИТЪР ПАН

12.03., неделя, 19ч.
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

13.02., понеделник, 19ч.
Гостува „Искри и Сезони“ – ЛЮБОВНА НОЩ

14.03., вторник, 19ч.
ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА

15.03., сряда, 19ч.
ОЛД СЕЙБРУК И ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК

16.03., четвъртък, 19ч.
АННА КАРЕНИНА

17.03., петък, 19ч.
ТИРАМИСУ

18.02., събота, 19ч.
Гостува ДКТ "Иван Радоев" - Плевен - ЦИМБЕЛИН

19.03., неделя, 11ч.
РОНЯ, ДЪЩЕРЯТА НА РАЗБОЙНИКА

19.03., неделя, 19ч.
Гостува ДКТ „Иван Димов“ – Хасково - ОРКЕСТЪР ТИТАНИК

20.03., понеделник, 19ч.
Гостува ДТ „Николай О. Масалитинов“ – Пловдив - МАЙКА

21.03., вторник, 19ч.
Гостува ДТ „Никола Й. Вапцаров“ – Благоевград - ВАМПИР

25.03., събота, 19ч.
Гостува ДТ „Стоян Бъчваров“ – Варна - ЕДНООКИЯТ ЦАР

26.03., неделя, 11ч.
ПИТЪР ПАН

26.03., неделя, 19ч.
Гостува ДКТ „Иван Димов“ – Хасково - ХЕДА ГАБЛЕР

28.02., вторник, 19ч.
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА

29.03., сряда, 19ч.
СКАЧАЙ!

30.03., четвъртък, 19ч.
ОЛД СЕЙБРУК И ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК

31.03., петък, 19ч.
АННА КАРЕНИНА

Голяма зала
АННА КАРЕНИНА

от Лев Толстой, драматизация Николай Поляков
режисьор Николай Поляков
сценография и костюми Марина Райчинова
оригинална музика и изпълнение Христо Йоцов с участието на Белослава – вокал и Михаил Йосифов – флюгелхорн
хореограф Анна Пампулова
асистент режисьор Юлиян Малинов
видео Димитър Сарджев
Участват: Силвия Петкова/ София Маринкова, Юли Малинов, Милена Живкова, Мартин Гяуров, Юлиян Рачков, Мила Банчева, Антон Григоров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Михаил Милчев, Ириней Константинов, Лора Мутишева

НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ
от Айн Ранд
превод Златна Костова
режисьор Пламен Марков
сценография и костюми Мира Каланова
композитор Калин Николов
Участват: Николай Антонов, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Мила Банчева, Лора Мутишева, Силвия Петкова/Милена Живкова, Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Михаил Милчев, Росен Белов, Пламен Манасиев, Петя Силянова, Симона Халачева, Ивайло Герасков, Юли Малинов, Антон Григоров

ОЛД СЕЙБРУК и ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК
ОЛД СЕЙБРУК автор Уди Алън, превод Матей Тодоров
ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК автор Нийл Саймън, превод Милена Сотирова
режисьор Николай Поляков
сценография и костюми Юлияна Войкова – Найман
хореограф  Ива Караманчева
видео Огнян Костовски
Участват: Николай Димитров, Лора Мутишева, Силвия Петкова/ Мила Банчева, Пламен Манасиев, Мартин Гяуров, Симона Халачева, Николай Антонов и Юлиян Рачков, Милена Живкова, Дария Симеонова, Лилия Маравиля

АНТИГОНА
от Жан Ануи
превод Христо Мицков 
сценична редакция и постановка Иван Добчев
сценография Станислав Памукчиев
костюми Петя Боюкова
музика Христо Намлиев
Участват: Дария Симеонова, Каталин Старейшинска, Невена Калудова/ Милена Живкова, Силвия Петкова/ Мила Банчева, Божидар Йорданов, Ириней Константинов, Йорданка Любенова, Росен Белов, Николай Върбанов, Николай Димитров, Иван Крумов

ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
от Бранислав Нушич
превод Катя Йорданова
режисьор Недялко Делчев
сценография и костюми Петър Митев
музика Калоян Димитров
видео Димитър Сарджев
оператор  Веселин Христов, Кирил Проданов
Участват: Лилия Маравиля, Дария Симеонова/ Лора Мутишева, Румен Троев, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Симона Халачева, Росен Белов, Антон Григоров, Юли Малинов, Петя Силянова, Невена Калудова, Йорданка Любенова, Николай Димитров, Ириней Константинов

СКАЧАЙ !
от Здрава Каменова
композитор Мартин Каров
режисьор Калин Ангелов
сценография и мултимедия Никола Налбантов
музикален директор Георги Георгиев - Антика
хореограф Ана Митева
Участват: Милена Живкова, Калин Пачеръзки, Николай Димитров, Юлиян Рачков, Антон Григоров, Сава Пиперов, Петя Силянова, Джулия Бочева, Силвия Петкова/Лора Мутишева, Симона Халачева, Дария Симеонова, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Михаил Милчев

РЕВИЗОР
от Н.В.Гогол
превод Христо Радевски
режисьор Бойко Богданов
сценография и костюми Петя Стойкова
музикален ръководител Данко Йорданов
Участват: Сава Пиперов, Калин Врачански, Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Пламен Манасиев, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков,  Пламен Сираков,  Николай Върбанов, Николай Димитров, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Мартин Гяуров.

ТИРАМИСУ
от Йоанна Овшанко
превод Марияна Минковска
режисьор Николай Поляков
сценография и костюми Огняна Серафимова
асистент по костюмите Искра Петкова
видео Евгения Сърбева
Участват: Лилия Маравиля, Силвия Петкова/ София Маринкова, Мила Банчева, Дария Симеонова, Лора Мутишева, Луиза Григорова, Снежана Макавеева

ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА
от Виктор Юго
СПЕКТАКЪЛ НА ЛИЛИЯ АБАДЖИЕВА
сценография и костюми Васил Абаджиев
драматизация Димитър Стоянович
Участват: Пламен Манасиев, Калин Врачански, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Росен Белов, Николай Върбанов, Юлиян Рачков, Михаил Милчев, Антон Григоров, Николай Димитров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, студенти от Театрален колеж  „Любен Гройс“

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА
МЕРИ ПОПИНЗ

по мотиви от произведения на Памела Травърз
адаптация и режисура Анастасия Събева
сценография и костюми Андреа Паунова - Ада
хореограф Вера Молова
Участват: Мила Банчева, Юлиян Рачков, Радина Боршош, Ивелин Николов, Йорданка Любенова, Илия Виделинов

МАЛКАТА МОРСКА СИРЕНА
от Катрин Ан по приказката „Малката русалка“ от Х. К. Андерсен
превод Наташа Колевска
режисьор Василена Радева
сценография и костюми Свила Величкова
композитор и вокален педагог Петя Недева
хореограф Марина Попова
Участват: Симона Халачева, Юли Малинов, София Маринкова, Петя Силянова, Невена Калудова, Сава Пиперов, Росен Белов, студенти от НАТФИЗ „Кр. Сарафов“ и Театрален колеж „Любен Гройс“

РОНЯ, ДЪЩЕРЯТА НА РАЗБОЙНИКА
по мотиви от Астрид Линдгрен
адаптация и постановка Катя Петрова
сценография и костюми Петя Караджова и Борис Далчев
композитор Христо Йоцов
анимация Сотир Гелев
хореограф Анна Пампулова
Участват: Мартина Пенева, Александър Тонев, Николай Върбанов, Мила Банчева, Юлиян Рачков, Симона Халачева, Пламен Манасиев, Антон Григоров, Николай Димитров, студенти от Департамент „Театър” НБУ

ПИТЪР ПАН
текст, музика и стихове Пиърс Чатър Робинсън
превод Кънчо Кожухаров
превод на песните Десислава Софранова
режисьор Бисерка Колевска
сценография и костюми Свила Величкова
хореограф Зорница Петрова
вокален педагог Росица Овчарова
сценичен бой Емил Видев
Участват: Антон Григоров, София Маринкова, Лора Мутишева, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Симона Халачева, 
Юли Малинов, Юлиян Рачков, студенти от Театрален колеж „Любен Гройс”

КАМЕРНА ЗАЛА
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

от Оля Стоянова
режисьор Тея Сугарева
сценография и костюми Каролина Далкалъчева
композитор Александър Костов
Участват: Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Мартин Гяуров, Пламен Манасиев, Антон Григоров

АПЕТИТ ЗА ЧЕРЕШИ
от Агнешка Ошецка и Мачей Малецки
автор Агнешка Ошецка
музика Мачей Малецки
режисьор Ана Батева
сценография и костюми Мартина Варийска
аранжимент Стефан Здравески 
Участват: Симона Халачева и Юлиян Рачков

ГОСТУВАЩИ
Гостува ДКТ "Иван Радоев" - Плевен – ЦИМБЕЛИН

от Уилям Шекспир
спектакъл на Лилия Абаджиева
сценография и костюми Васил Абаджиев
Участват: Стоян Радев, Петьо Кръстев, Генадий Николов, Георги Енчев, Сергей Константинов, Адриан Филипов, Васил Асенов и младите дебютанти от класовете на Стефан Данаилов - Асен Данков, Георги Кацарски и Антъни Пенев и от клас Ивайло Христов – студента Васил Витанов

Гостува ДКТ „Иван Димов“ – Хасково - ХЕДА ГАБЛЕР
от Хенрик Ибсен
превод от норвежки Гергана Мей
режисьор Крис Шарков
сценография Ралица Тонева
костюми Илияна Кънчева
музика Георги Георгиев (Остава, Homeovox)
Участват: Ина Добрева, Благой Бойчев, Васил Читанов, Биляна Георгиева, Ивайло Драгиев

Гостува ДКТ „Иван Димов“ – Хасково - ОРКЕСТЪР ТИТАНИК
от Христо Бойчев
режисьор Дамян Тенев
художник Радостина Тодорова
Участват Красимир Митов, Емануил Костадинов, Петър Влайков, Пламен Петков, Станислава Николова, Иванка Шекерова

Гостува ДТ „Николай О. Масалитинов“ – Пловдив - МАЙКА
от Максим Горки
превод Майя Праматарова
сценичен вариант и постановка Маргарита Мачева
сценография и костюми Елица Георгиева
музика Пламен Мирчев - Мирона
видеодизайн Петко Танчев
асистент-режисьор Никола Стоянов
Участват: Ивана Папазова, Мариана Йотова, Димитър Банчев, Тодор Дърлянов, Александра Димитрова, Боряна Братоева, Мария Сотирова, Красимир Доков, Венелин Методиев, Елена Кабасакалова, Деница Илиева

Гостува ДТ „Стоян Бъчваров“ – Варна - ЕДНООКИЯТ ЦАР
от Марк Креует
превод Нева Мичева
режисьор Петър Денчев
сценография и костюми Теодора Лазарова
музика Христо Намлиев
хореография София Георгиева
Участват: Симеон Лютаков, Милена Кънева, Биляна Стоева, Пламен Димитров, Валентин Митев

Гостува ДТ „Никола Й. Вапцаров“ – Благоевград - ВАМПИР
от Антон Страшимиров
постановка Маргарита Мачева
сценография Георги Славков
музика Пламен Мирчев – Мирона
художествено осветление Стайко Мурджев
Участват: Албена Чобанова, Лили Сучева, Лъчезар Кацарски, Биляна Дилкова, Илия Павлевчев, Зафир Раджаб, Кънчо Кънев

Гостува "Искри и Сезони" - ЛЮБОВНА НОЩ
от Рей Галтън и Джон Антробс
режисьор: Иван Танев
Участват: Искра Радева, Антон Радичев, Теодор Елмазов, Зоя Шопова, Стефан Стефанов, Цвятко Ценов
реклама
Коментари 0 коментара

Име:    
E-mail: (Няма да се публикува)

Коментирай:


МИСЪЛ НА ДЕНЯ
  • Сънувах, че сънувам. Събудих се насън и с радост установих, че още спя

    Жарко Петан

АКЦЕНТИ
Copyright 2007 - 2017, Kafene.bg Сайтът е разработка и собственост на ABC Design & Communication
eXTReMe Tracker