Програма на Сатирата за месец март  - Програма

Kafene.bg | 22.02.17

Програма на Сатирата за месец март
САТИРИЧЕН ТЕАТЪР "Алеко Константинов"
Програма за месец март

АКЦЕНТИ


ПРЕМИЕРА
06.03 понеделник и 08.03 сряда, 19:30 ч.
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол - ПРЕМИЕРА
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев. Коопродукция на Сатирата и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ МАРТ 2017

01.03 сряда, 19:30 ч.
СКАКАЛЦИ от Ст. Л. Костов – 50-ТО ПРЕДСТАВЛЕНИЕ!
Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева
Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков - Шайбата

02.03 четвъртък, 19:30 ч.
ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Луис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс
Постановка – Пламен Марков
Сценография – Мира Каланова
Сценична акробатика – Камен Иванов
Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев-Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов

04.03 събота, 19:30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер
Постановка – Иржи Менцел
Декор – Чайка Петрушева
Костюми – Петя Стойкова
Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов

05.03 неделя, 16:30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши
Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

05.03 неделя, 19:30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши
Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

06.03 понеделник, 19:30 ч.
ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън
Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър МИТЕВ
Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

08.03 сряда, 19:30 ч.
АРТ от Ясмина Реза
Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

09.03 четвъртък, 19:30 ч.
ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 
Постановка - Здравко Митков
Сценография - Петър Митев
Мапинг - Димитър Иванов
Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

10.03 петък, 19:30 ч.
ВОЛПОНЕ от Бен Джонсън
Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков
Сценография – Невяна Кавалджиева и Лилия Бабунова
Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев-Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Рада Кайрякова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов

11.02 събота, 19:30 ч.
ПСИХО от Джо Ортън
Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

12.03 неделя, 11:30 ч.
ШУМЪТ НА ВЪРБИТЕ по Кенет Греъм
Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Рада Кайрякова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров

12.03 неделя, 19:30 ч.
ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ от Артур Нюфийлд
Гостува ОДТ „Боян Дановски” – Перник

13.03 понеделник, 19:30 ч.
ДАКОТА от Жорди Галсеран
Режисьор – Владимир Пенев
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

15.03 сряда, 19:30 ч.
ОДИСЕЙ ПЪТУВА ЗА ИТАКА
Гостува ДТ Пазарджик

16.03 четвъртък, 19:30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер
Постановка – Иржи Менцел
Декор – Чайка Петрушева
Костюми – Петя Стойкова
Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов

17.03 петък, 19:30 ч.
СТОЛЕТИЕ МОЕ от Мишел Лоранс
Постановка – Владимир Петков
Декор – Петър Митев
Костюми – Анна Пелтекова
Музика – Мартин Каров
Пластика – Татяна Соколова
Участват: Стоянка Мутафова, Йорданка Стефанова, Росица Александрова, Полин Лалова, Тодор Беров

18.03 събота, 11:30 ч.
НОВИТЕ ДРЕХИ НА КРАЛЯ
Драматизация на Евгений Шварц по приказки на Ханс Кристиан Андерсен
Постановка – Бисерка Колевска
Сценография – Свила Величкова
Музика – Петър Цанков
Хореография – Зорница Петрова
Сценичен бой – Емил Видев
Участват: Полин Лалова, Йорданка Стефанова, Ирина Първанова, Димитър Живков, Михаил Сървански, Пламен Великов, Светломир Радев, Мартин Каров, Константин Икономов

18.03 събота, 19:30 ч.
НА ДРУГАТА СУТРИН от Питър Куилтър
Постановка – Красимир Ранков
Режисура – Веселин Ранков
Сценография – Николай Николов
Хореография – Маргарита Будинова
Участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Нона Йотова, Красимир Ранков, Александра Иванова, Петя Димитрова

19.03 неделя, 19:30 ч.
РЕЙС от Станислав Стратиев
Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев

22.03 сряда, 19:30 ч.
НЕ ВСЕКИ КРАДЕЦ Е МОШЕНИК
Гостува ДТ - Търговище

23.03 четвъртък, 19:30 ч.
ПСИХО от Джо Ортън
Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

24.03 петък, 19:30 ч.
BELLA DONNA от Щефан Фьогел
Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов
Сценография – Петър Митев
Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров

25.03 събота, 19:30 ч.
ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 
Постановка - Здравко Митков
Сценография - Петър Митев
Мапинг - Димитър Иванов
Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

26.03 неделя, 19:30 ч.
ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън
Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър МИТЕВ
Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

29.03 сряда, 19:30 ч.
АРТ от Ясмина Реза
Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

30.03 четвъртък, 19:30 ч.
ЗОРБА ГЪРКЪТ
Гостува ДТ Добрич

КАМЕРНА ЗАЛА „МЕТОДИ АНДОНОВ”

01 сряда   19:30 ч.
ТИКВА! от Александър Урумов
Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков
Моноспектакъл на ДИМИТЪР ЖИВКОВ

06 понеделник   19:30 ч.
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол - ПРЕМИЕРА
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатирата и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

08 сряда   19:30 ч.
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол - ПРЕМИЕРА
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатирата и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

11 събота     19:30 ч.
ПРАХ В ОЧИТЕ от Дьорд Шпиро
Постановка – Владлен Александров
Сценография – Петьо Начев
Участват: Росица Александрова и Николай Урумов

12 неделя   19:30 ч.
ХАМЕЛИН от Хуан Майорга 
Превод - Нева Мичева
Постановка - Александра Петрова
Сценография - Десислава Банкова
Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

13 понед.  19:30 ч. 
СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл
Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

15 сряда   19:30 ч.
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол - ПРЕМИЕРА
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатирата и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

16 четв.    19:30 ч.
СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 
Превод и постановка -Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

20 понед.  19:30 ч.
ДЖИНА И ФИДЕЛ
Автор и постановка – Жолт Пожгаи
Сценография – Лилия Бабунова
Участват: Нона Йотова и Кирил Ефремов

22 сряда    19:30 ч.
ХАМЕЛИН от Хуан Майорга 
Превод - Нева Мичева
Постановка - Александра Петрова
Сценография - Десислава Банкова
Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

24  петък    19:30 ч.
БУРУНДАНГА от Жорди Галсеран
Постановка – Петър Денчев
Сценография – Теодора Лазарова
Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков

25 събота  19:30 ч. 
СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл
Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

30 четв.  19:30 ч. 
СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 
Превод и постановка -Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

31 петък   19:30 ч. 
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол - ПРЕМИЕРА
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатирата и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

реклама
Коментари 0 коментара

Име:    
E-mail: (Няма да се публикува)

Коментирай:


МИСЪЛ НА ДЕНЯ
  • Бръчките би трябвало да са следи от минали усмивки.

    Дъглас Адамс

АКЦЕНТИ
Copyright 2007 - 2017, Kafene.bg Сайтът е разработка и собственост на ABC Design & Communication
eXTReMe Tracker