Програма на Сатирата за април

Kafene.bg | 29.03.17

Програма на Сатирата за април
САТИРИЧЕН ТЕАТЪР "Алеко Константинов"

Програма за месец април 2017


01 събота, 19:30 ч. – 300 ПРЕДСТАВЛЕНИЕ
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер
Постановка – Иржи Менцел
Декор – Чайка Петрушева
Костюми – Петя Стойкова
Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов

02 неделя, 19:30 ч.
ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън
Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Мартина Вачкова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

03 понед., 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“ 
СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл
Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

05 сряда, 19:30 ч.
ЩАСТЛИВЕЦА от Руси Божанов - ПРЕМИЕРА
Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Участват: Калин Врачански, Светломир Радев, Йорданка Стефанова, Янина Кашева, Александра Сърчаджиева, Мартин Каров, Михаил Сървански, Боян Арсов, Пламен Великов, Ивайло Калоянчев, Нона Йотова, Милена Аврамова

05 сряда, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
ХАМЕЛИН от Хуан Майорга - – „ИКАР 2017“ ЗА ДЕБЮТ НА РЕЖИСЬОРА АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА
Превод - Нева Мичева
Постановка - Александра Петрова
Сценография - Десислава Банкова
Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

06 четв., 19:30ч.
ПСИХО от Джо Ортън
Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

06 четв., 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
ТИКВА! от Александър Урумов
Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков
Моноспектакъл на ДИМИТЪР ЖИВКОВ

07 петък, 19:30 ч.
ЩАСТЛИВЕЦА от Руси Божанов - ПРЕМИЕРА
Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Участват: Калин Врачански, Светломир Радев, Йорданка Стефанова, Янина Кашева, Александра Сърчаджиева, Мартин Каров, Михаил Сървански, Боян Арсов, Пламен Великов, Ивайло Калоянчев, Нона Йотова, Милена Аврамова

08 събота, 19:30 ч.
НА ДРУГАТА СУТРИН от Питър Куилтър
Участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Нона Йотова, Красимир Ранков, Александра Иванова, Петя Димитрова

09 неделя, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
БУРУНДАНГА от Жорди Галсеран
Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков

10 понед.,19:30 ч.
ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 
„ИКАР 2017“ ЗА НАЙ-ДОБЪР СПЕКТАКЪЛ

10 понед.,19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатиричен театър и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"
         
11 вторник, 19:30 ч.
АРТ от Ясмина Реза
Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, ВЛАДИМИР ПЕНЕВ, Юлиан Вергов
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd

11 вторник, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 
Превод и постановка -Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

12 сряда, 19:30 ч.
АРТ от Ясмина Реза
Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, ВЛАДИМИР ПЕНЕВ, Юлиан Вергов
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

19 сряда, 19:30 ч.
СТОЛЕТИЕ МОЕ от Мишел Лоранс
Участват: Стоянка Мутафова, Йорданка Стефанова, Росица Александрова, Полин Лалова, Тодор Беров

19 сряда, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“ 
СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл
Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

20 четв., 19:30 ч.
РЕЙС от Станислав Стратиев
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев

20 четв., 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“ 
ДЖИНА И ФИДЕЛ
Автор и постановка – Жолт Пожгаи
Сценография – Лилия Бабунова
Участват: Нона Йотова и Кирил Ефремов

21 петък, 19:30 ч.
СКАКАЛЦИ от Ст. Л. Костов
Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева
Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков - Шайбата
  
21 петък, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“ 
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев
Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатиричен театър и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

22 събота, 11:30 ч.
НОВИТЕ ДРЕХИ НА КРАЛЯ - детски спектакъл
Драматизация на Евгений Шварц по приказки на Ханс Кристиан Андерсен
Участват: Полин Лалова, Йорданка Стефанова, Ирина Първанова, Димитър Живков, Михаил Сървански, Пламен Великов, Светломир Радев, Мартин Каров, Константин Икономов

22 събота, 19:30 ч.
ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън
Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

22 събота, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 
Превод и постановка -Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

23 неделя, 11:30 ч.  
ШУМЪТ НА ВЪРБИТЕ по Кенет Греъм – детски спектакъл
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Рада Кайрякова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров

23 неделя, 19:30 ч.
BELLA DONNA от Щефан Фьогел
Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров
 
23 неделя, 19:30 ч., Камерна сцена „Методи Андонов“
ПРАХ В ОЧИТЕ от Дьорд Шпиро
Постановка – Владлен Александров
Сценография – Петьо Начев
Участват: Росица Александрова и Николай Урумов

24 понед., 19:30 ч.
ВОЛПОНЕ от Бен Джонсън
Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков
Сценография – Невяна Кавалджиева и Лилия Бабунова
Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев-Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Рада Кайрякова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов

26 сряда, 19:30 ч.
ЧЕРНОТО ПИЛЕ гостува ОДТ Перник

26 сряда, 19:30 ч.Камерна сцена „Методи Андонов“
ХАМЕЛИН от Хуан Майорга – „ИКАР 2017“ ЗА ДЕБЮТ НА РЕЖИСЬОРА АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА
Превод - Нева Мичева
Постановка - Александра Петрова
Сценография - Десислава Банкова
Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

27 четв.,16:30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши
Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, ГЕРАСИМ ГЕОРГИЕВ- ГЕРО, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

28 петък, 16:30 ч.
ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер –
„ИКАР 2017“ ЗА НАЙ-ДОБЪР СПЕКТАКЪЛ
Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова
         
29 събота, 19:30ч.
ПСИХО от Джо Ортън
Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов
                 
29 събота, 19:30 ч., Камерна сцена 
РЕВИЗОРЪТ от Н.В. Гогол
Постановка – Нина Димитрова
Сценография – Юлиана Войкова-Найман, Борис Далчев

Участват: Шахин Шехзен, Антоан Петров, Елица Костова, Славена Ангелова, Мирела Карабанчева, Атанас Апостолов, Димитър Несторов, Мартин Христов, Павел Емилов, Денис Изетов, Воил Велев
Коопродукция на Сатиричен театър и НАТФИЗ "Кр. Сарафов"

30 неделя, 19:30 ч.
ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Луис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс
Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев-Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов
реклама
Коментари 0 коментара

Име:    
E-mail: (Няма да се публикува)

Коментирай:


МИСЪЛ НА ДЕНЯ
  • Ако се построи къща на щастието, най-голямото помещение ще е чакалнята.

    Жюл Ренар

АКЦЕНТИ
Copyright 2007 - 2017, Kafene.bg Сайтът е разработка и собственост на ABC Design & Communication
eXTReMe Tracker