Програмата на Театър "София" за март

На театър в Театър "София" през март – спектакли има за възрастни и за деца. За удобство можете да ползвате и новата каса на Театъра, която се намира в будката на ъгъла на ул "Г.С.Раковски“ и ул. "Славянска". Вижте цялата програма:

4 март, сряда

19 ч., голяма зала, Олд Сейбрук и Последният страстен любовник



6 март, петък

19 ч., голяма зала, Олд Сейбрук и Последният страстен любовник


7 март, събота

11 ч., голяма зала, Питър Пан
19 ч., голяма зала, Ревизор



8 март, неделя

11 ч., голяма зала, Пипи Дългото Чорапче

19 ч., камерна зала, Покана за вечеря


10 март, вторник

19 ч., голяма зала, Парижката Света Богородица



11 март, сряда

19 ч., голяма зала, Скачай!



12 март, четвъртък

19 ч., камерна зала, Гостува Сдружение "Артсензориум" – Мадам Мишима



13 март, петък

19 ч., голяма зала, Г-жа Министершата



14 март, събота

11 ч., голяма зала, Ян Бибиян



15 март, неделя

11 ч., голяма зала, Питър Пан



17 март, вторник

19 ч., голяма зала, Тирамису



18 март, сряда

19 ч., голяма зала, Антигона



19 март, четвъртък

19 ч., голяма зала, Сватбата на дребния буржоа



20 март, петък

19 ч., голяма зала, Гостува Драматичен театър “Н.О.Масалитинов“, Пловдив – Чиста къща



21 март, събота

19 ч., голяма зала, Гостува Родопски драматичен театър "Николай Хайтов" – Лазарица



22 март, неделя

11 ч., голяма зала, Питър Пан
19 ч., камерна зала, Гостува Сдружение "Артсензориум" – Мадам Мишима



24 март, вторник

19 ч., голяма зала, Парижката Света Богородица



25 март, сряда

19 ч., голяма зала, Скачай!



26 март, четвъртък

19 ч., голяма зала, Комедия от лъжи



27 март, петък

19 ч., голяма зала, Олд Сейбрук и Последният страстен любовник



28 март, събота

19 ч., голяма зала, Г-жа Министершата



29 март, неделя

11 ч., голяма зала, Пипи Дългото Чорапче

19 ч., камерна зала, Покана за вечеря



31 март, вторник

19 ч., голяма зала, Антигона


Театърът си запазва правото на промени по програмата

билетна каса – 02/944 24 85


Голяма зала

ОЛД СЕЙБРУК и ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК

Уди Алън ( ОЛД СЕЙБРУК)

Нийл Саймън ( ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК)

Творчески екип:

превод на ОЛД СЕЙБРУК: Матей Тодоров

превод на ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК: Милена Сотирова

режисьор: Николай Поляков

художник: Юлияна Войкова – Найман

Участват: Николай Димитров, Милена Живкова, Силвия Петкова, Пламен Манасиев, Мартин Гяуров, Симона Халачева, Николай Антонов, Юлиян Рачков, Лора Мутишева, Йоанна Темелкова, Лилия Маравиля

КОМЕДИЯ ОТ ЛЪЖИ
от Душан Ковачевич
превод: Мария – Йоанна Стоядинович
режисьор: Недялко Делчев
сценография: Рин Ямамура
музика: Калоян Димитров
Участват: Ивайло Герасков, Пламен Манасиев, Юли Малинов, Николай Върбанов, Сава Пиперов, Симона Халачева

АНТИГОНА

от Жан Ануи

превод: Христо Мицков

сценична редакция и постановка: Иван Добчев

сценография: Станислав Памукчиев

костюми: Петя Боюкова

музика: Христо Намлиев

Участват: Дария Симеонова, Каталин Старейшинска, Невена Калудова, Силвия Петкова, Асен Мутафчиев, Ириней Константинов, Йорданка Любенова, Николай Върбанов, Росен Белов, Николай Димитров, Иван Крумов

СВАТБАТА НА ДРЕБНИЯ БУРЖОА

от Бертолт Брехт

превод: Константин Илиев

режисьор: Петринел Гочев

сценография: Юлияна Войкова-Найман

Участват: Лора Мутишева, Симона Халачева, Невена Калудова, Силвия Петкова, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Юли Малинов, Юлиян Рачков

ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА

от Бранислав Нушич

превод: Катя Йорданова

режисьор: Недялко Делчев

сценография: Петър Митев

муз. оформление: Калоян Димитров

видео: Димитър Сарджев

оператор: Веселин Христов

Участват: Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Асен Мутафчиев, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Симона Халачева, Борис Георгиев, Антон Григоров, Юли Малинов, Майя Остоич, Невена Калудова/Силвия Петкова, Йорданка Любенова, Николай Димитров, Ириней Константинов

СКАЧАЙ !  

от Здрава Каменова

композитор: Мартин Каров

режисьор: Калин Ангелов

сценография и мултимедия: Никола Налбантов

музикален директор: Георги Георгиев

хореограф: Ана Митева                  

Участват: Милена Живкова, Калин Пачеръзки, Николай Димитров, Юлиян Рачков, Антон Григоров, Сава Пиперов, Петя Силянова, Йоанна Темелкова, Силвия Петкова, Симона Халачева, Дария Симеонова, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Михаил Милчев



ТИРАМИСУ

от Йоанна Овшанко

превод: Марияна Минковска

режисьор: Николай Поляков

сценография: Огняна Серафимова

асистент по костюмите: Искра Петкова

видео: Евгения Сърбева

Участват: Лилия Маравиля, Силвия Петкова, Мила Банчева, Дария Симеонова, Лора Мутишева/ Йоанна Темелкова, Луиза Григорова, Снежана Макавеева

ПАРИЖКАТА СВ. БОГОРОДИЦА

от Виктор Юго

Спектакъл на Лилия Абаджиева

сценография и костюми: Васил Абаджиев

драматизация: Димитър Стоянович

Участват: Пламен Манасиев, Калин Врачански, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Росен Белов, Николай Върбанов, Юлиян Рачков, Михаил Милчев, Антон Григоров, Николай Димитров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Майя Остоич, студенти от Театрален колеж  „Любен Гройс“



РЕВИЗОР

от Н.В.Гогол

превод: Христо Радевски

режисьор: Бойко Богданов

сценография: Петя Стойкова

музика: Данко Йорданов

Участват: Сава Пиперов, Калин Врачански, Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков, Пламен Сираков,  Николай Върбанов, Николай Димитров, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Мартин Гяуров

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА



ПИТЪР ПАН

от Пиърс Чатър Робинсън

режисьор: Бисерка Колевска

сценография: Свила Величкова

хореограф: Зорница Петрова

вокален педагог: Росица Овчарова

сценичен бой: Емил Видев

Участват: Антон Григоров, Йоанна Темелкова, Лора Мутишева, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Симона Халачева, Юли Малинов, Юлиян Рачков, студенти от Театрален Колеж „Любен Гройс”

ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ

от Димитър Стефанов

по мотиви от „Пипи дългото чорапче“ от Астрид Линдгрен

режисьор: Димитър Стефанов

сценография: Димитър Димитров

музика: Владимир Джамбазов

Участват: Силвия Петкова, Майя Остоич, Николай Димитров, Юли Малинов



ЯН БИБИЯН

по Елин Пелин

режисьор: Бисерка Колевска

сценография: Свила Величкова

хореография: Татяна Соколова

музика: Василен Вълчанов

сценичен бой: Емил Видев

Участват: Борис Георгиев, Николай Върбанов, Николай Димитров, Симона Халачева, Юли Малинов, Юлиян Рачков

КАМЕРНА ЗАЛА



ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

от Оля Стоянова

режисьор: Тея Сугарева

сценография: Каролина Далкалъчева

композитор: Александър Костов

Участват: Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Мартин Гяуров, Пламен Манасиев, Антон Григоров

ГОСТУВАЩИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ



Гостува Сдружение "Артсензориум"- МАДАМ МИШИМА

от Елена Алексиева

режисьор: Калин Ангелов

художник: Никола Налбантов

Моноспектакъл на Михаил Милчев

Гостува Драматичен театър “Н.О.Масалитинов“, Пловдив – ЧИСТА КЪЩА
от Сара Рул
превод:  Матей Тодоров
режисьор: Иван Урумов
сценография:  Петър Начев
костюми: Мария Диманова
плакат:  Георги Вачев
графичен дизайн:  Явор Димитров
Участват: Ивана Папазова, Елена Атанасова, Радина Думанян, Йоана Буковска, Троян Гогов

Гостува Родопски драматичен театър "Николай Хайтов" – ЛАЗАРИЦА
от Йордан Радичков
режисьор:  Крум Филипов 
сценография: Виктория Филипова 
музика: Христо Намлиев 
фотограф: Иван Палейков 
Участват: Кънчо Кънев, Ивайло Иванов, Янко Хусаров

Снимка от спектакъла: Олд Сейбрук и Последният страстен любовник.