Месечна програма на Сатиричния театър за февруари

Предлагаме ви месечната програма на Сатиричния театър „Алеко Константинов” за предстоящия февруари. 
През втория месец от годината ще можем да се насладим на ново представление на сцената на театъра – "Психо", което е премиерно и зрителите за пръв път ще могат да го гледат на 19 и 20 февруари, неделя и понеделник, от 19:30ч. Постановка – Николай Младенов, сценографията е на Чайка Петрушева. Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ 2017:

01 сряда 19:30 ч.
СТОЛЕТИЕ МОЕ от Мишел Лоранс

Постановка – Владимир Петков
Декор – Петър Митев
Костюми – Анна Пелтекова
Музика – Мартин Каров
Пластика – Татяна Соколова

Участват: Стоянка Мутафова, Йорданка Стефанова, Росица Александрова, Полин Лалова, Тодор Беров


02 четв. 19:30 ч.
ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 

Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Мапинг – Димитър Иванов

Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

03 петък 19:30 ч.
ВОЛПОНЕ от Бен Джонсън

Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков
Сценография – Невяна Кавалджиева и Лилия Бабунова

Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев-Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Рада Кайрякова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов

04 съб. 11:30 ч.
ШУМЪТ НА ВЪРБИТЕ по Кенет Греъм

Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова

Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Рада Кайрякова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров

04 съб. 16:30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши

Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

04 съб. 19:30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши

Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

05 неделя 19:30 ч.
СКАКАЛЦИ от Ст. Л. Костов

Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева

Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков – Шайбата

06 понед. 19:30 ч.
АРТ от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

08 сряда 19:30 ч.
КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ –гостува ДТ Варна

09 четв. 19:30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер

Постановка – Иржи Менцел
Декор – Чайка Петрушева
Костюми – Петя Стойкова

Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов

10 петък 19:30 ч.
BELLA DONNA от Щефан Фьогел

Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов
Сценография – Петър Митев

Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров

11 съб. 19:30 ч.
ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Луис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс

Постановка – Пламен Марков
Сценография – Мира Каланова
Сценична акробатика – Камен Иванов

Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев-Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов

"Лъжци по неволя"

12 неделя 19:30 ч.
ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън

Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър МИТЕВ

Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

13 понед. 19:30 ч.
РЕЙС от Станислав Стратиев

Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров

Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев

16 четв. 19:30 ч.
ДАКОТА от Жорди Галсеран

Режисьор – Владимир Пенев
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева

Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

17 петък 19:30 ч.
АРТ от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

19 неделя 19:30 ч.
ПСИХО от Джо Ортън – ПРЕДПРЕМИЕРА

Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева

Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

20 понед. 19:30 ч.
ПСИХО от Джо Ортън – ПРЕМИЕРА

Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева

Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

22 сряда 19:30 ч.
ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън

Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър МИТЕВ

Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

23 четв. 19:30 ч.
ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 

Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Мапинг – Димитър Иванов

Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

24 петък 19:30 ч.
ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ от Артур Нюфийлд

Гостува ОДТ „Боян Дановски” – Перник

26 нед. 11:30 ч.
НОВИТЕ ДРЕХИ НА КРАЛЯ

Драматизация на Евгений Шварц по приказки на Ханс Кристиан Андерсен
Постановка – Бисерка Колевска
Сценография – Свила Величкова
Музика – Петър Цанков
Хореография – Зорница Петрова
Сценичен бой – Емил Видев

Участват: Полин Лалова, Йорданка Стефанова, Ирина Първанова, Димитър Живков, Михаил Сървански, Пламен Великов, Светломир Радев, Мартин Каров, Константин Икономов

26 нед. 19:30 ч.
ПСИХО от Джо Ортън – ПРЕМИЕРА

Постановка – Николай Младенов
Сценография – Чайка Петрушева

Участват: Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Мартин Каров, Пламен Великов, Рада Кайрякова, Явор Борисов

27 понед. 19:30 ч.
НА ДРУГАТА СУТРИН от Питър Куилтър

Постановка – Красимир Ранков
Режисура – Веселин Ранков
Сценография – Николай Николов
Хореография – Маргарита Будинова

Участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Нона Йотова, Красимир Ранков, Александра Иванова, Петя Димитрова
 

КАМЕРНА ЗАЛА „МЕТОДИ АНДОНОВ”

06 понед. 19:30 ч.
ТИКВА! от Александър Урумов

Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков

Моноспектакъл на ДИМИТЪР ЖИВКОВ

08 сряда 19:30 ч.
СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 

Превод и постановка -Андрей Аврамов
Сценография – Невена Белева

Участват: Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

09 четв. 19:30 ч.
БУРУНДАНГА от Жорди Галсеран

Постановка – Петър Денчев
Сценография – Теодора Лазарова

Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков

12 неделя 19:30 ч.
ТАНГО ЗА ТЕБ от Виктор Лану

Постановка – Владимир Петков
Сценография – Чайка Петрушева

Участват: Йоанна Попова, Янина Кашева, Мартин Каров, Тодор Близнаков

13 понед. 19:30 ч.
СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова

Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

18 събота 19:30 ч.
ПРАХ В ОЧИТЕ от Дьорд Шпиро

Постановка – Владлен Александров
Сценография – Петьо Начев

Участват: Росица Александрова и Николай Урумов

22 сряда 19:30 ч.
СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 

Превод и постановка -Андрей Аврамов
Сценография – Невена Белева

Участват: Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

23 четв. 19:30 ч.
ХАМЕЛИН от Хуан Майорга 

Превод – Нева Мичева
Постановка – Александра Петрова
Сценография – Десислава Банкова

Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

25 събота 19:30 ч.
СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова

Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

26 неделя 19:30 ч.
ДЖИНА И ФИДЕЛ

Автор и постановка – Жолт Пожгаи
Сценография – Лилия Бабунова

Участват: Нона Йотова и Кирил Ефремов