Госпожа Министершата ще се разпорежда на 1 април в Театър "София"


Сцена от "Госпожа Министершата"

И през април Театър "София" кани своите зрители на богата и интересна програма. На 1 април на сцената ще се развихри "Госпожа Министершата". Не пропускайте новите заглавия "Покана за вечеря" и "Ян Бибиян".

Едно от детските представления – „Ян Бибиян“ на 13.04  е с необичаен час – 14.00 ч.

Ето и цялата програма:

01.04   вторник, 19 ч., голяма зала – Госпожа Министершата
02.04   сряда, 19 ч. голяма зала – Напразни усилия на любовта
03.04   четвъртък , 19 ч., камерна зала – За какво е нощта
04. 04  петък, 19 ч., камерна зала – WelKome America
05.04   събота, 19 ч., голяма зала – Гостува ДТ Пловдив и продуцентска къща „Артишок“  –  „ВИП“
06. 04  неделя,19 ч., голяма зала – Гостува Сдружение за християнско изкуство-мюзикълът – Йоан – синът на Гърма

08. 04  вторник,19 ч., голяма зала – Госпожа Министершата
09. 04  сряда, 19 ч., камерна зала – Покана за вечеря
10. 04  четвъртък, 19 ч., голяма зала – Тирамису
11.04   петък, 19 ч., голяма зала – Ревизор
12. 04  събота, 19 ч., голяма зала – Парижката Света Богородица
13. 04  неделя, 14 ч., голяма зала – Ян Бибиян
                             19 ч., камерна зала – За какво е нощта

14. 04  понеделник, 19 ч., голяма зала – Гостува Театър „Искри и сезони“ – „Избори до дупка“
15.04   вторник, 19 ч., голяма зала – Скачай   
16.04   сряда, 19 ч., голяма зала – Госпожа Министершата
17.04   четвъртък, 19 ч., камерна зала – Покана за вечеря
22. 04  вторник, 19 ч., голяма зала – Вампир
23. 04  сряда, 19 ч., голяма зала – Парижката Света Богородица
24. 04  четвъртък, 19 ч., голяма зала – Госпожа Министершата
25.04   петък, 19 ч., Скачай
26. 04  събота, 11 ч., голяма зала – Ян Бибиян
                             19 ч., камерна зала – Покана за вечеря 
29.04  вторник, 19 ч., голяма зала – Тирамису
30. 04 сряда, 19 ч., голяма зала – Ревизор   

Повече за спектаклите:
Голяма зала

Напразни усилия на любовта
от Уилям Шекспир
превод Валери Петров
сценична версия и постановка Крис Шарков
сценография Венелин Шурелов
костюми Елица Георгиева
авторска музика Георги Георгиев (Остава, Homeovox)
Участват: Юлиян Рачков, Мартин Гяуров, Антон Григоров, Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Силвия Петкова, Симона Халачева, Мила Банчева, Михаил Милчев,Борис Георгиев, Юлиян Малинов, Йоанна Темелкова, Николай Антонов

Госпожа Министершата
от Бранислав Нушич
превод Катя Йорданова
режисьор Недялко Делчев
сценография Петър Митев
муз.оформление Калоян Димитров
видео Димитър Сарджев
оператор Веселин Христов
участват: Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Асен Мутафчиев,Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Симона Халачева, Борис Георгиев, Антон Григоров,Юлиян Малинов, Мария Статулова, Невена Калудова,Майя Остоич/Йорданка Любенова, Николай Димитров, Ириней Константинов

Парижката Света Богородица
от Виктор Юго
Спектакъл на Лилия Абаджиева
сценография и костюми Васил Абаджиев
драматизация  Димитър Стоянович
Участват: Пламен Манасиев, Калин Врачански, Юлиян Малинов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Росен Белов, Николай Върбанов, Юлиян Рачков, Михаил Милчев, Антон Григоров, Николай Димитров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Майя Остоич, студенти от Театрален колеж  „Любен Гройс“

Скачай!
от Здрава Каменова
режисьор Калин Ангелов
сценография и мултимедия Никола Налбантов
композитор Мартин Каров
музикален директор Георги Георгиев
хореограф  Ана Митева                    
Участват: Милена Живкова, Калин Пачеръзки, Николай Димитров-Коки, Юлиян Рачков, Борис Георгиев, Сава Пиперов, Петя Силянова, Йоанна Темелкова, Силвия Петкова, Симона Халачева, Дария Симеонова, Юлиян Малинов, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Михаил Милчев

Тирамису
от Йоанна Овшанко
превод Марияна Минковска
режисьор Николай Поляков
сценография Огняна Серафимова
асистент по костюмите Искра Петкова
видео Евгения Сърбева
участват: Лилия Маравиля, Силвия Петкова, Мила Банчева, Дария Симеонова, Йоанна Темелкова, Луиза Григорова, Снежана Макавеева

Ревизор                                                                             
                
от Н.В.Гогол
превод Христо Радевски
режисьор Бойко Богданов
сценография Петя Стойкова
музика Данко Йорданов
участват: Сава Пиперов, Калин Врачански, Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков,  Пламен Сираков,  Николай Върбанов, Николай Димитров-Коки, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Мартин Гяуров.

Вампир
от Антон Страшимиров
режисьор Василена Попилиева
сценография и костюми Даниела Николчова
Участват: Гергана Арнаудова, Лора Декова, Нено Койнарски, Леарт Докле
и със специалното участие на Николай Антонов
                                                                       
Представления за деца

Ян Бибиян
по Елин Пелин
режисьор   Бисерка Колевска
сценография Свила Величкова
хореография Татяна Соколова
музика Василен Вълчанов
сценичен бой Емил Видев
Участват:Борис Георгиев, Николай Върбанов, Николай Димитров, Симона Халачева, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков

Камерна зала

Покана за вечеря
от Оля Стоянова
режисьор Тея Сугарева
сценография Каролина Далкалъчева
композитор Александър Костов
Участват:Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Мартин Гяуров
 Пламен Манасиев, Антон Григоров

За какво е нощта
от Майкъл Уелър
Превод Харалампи Аничкин
Режисьор Николай Поляков
Сценография Невена Белева
Участват: Ивайло Герасков, Милена Живкова
                                                                                                         
„WelKome America!
от Матей Вишниек
превод Лора Ненковска
режисьор  Тея Сугарева
сценография и костюми  Радостина Тодорова
музика Георги Стрезов
Участват: Деница Петкова, Йордан Ръсин, Стефан Димитров, Христо Ушев 
и със специалното участие на Доси Досев

Гостуващи представления

Театър „Искри и сезони“
Избори до дупка
от Бранислав Нушич
Режисьор: Михаил Петров
Сценография: Елена Иванова
Музикално оформление: Десислава Стоянова
Участват: Антон Радичев, Мария Статулова, Виолета Марковска, Румен Угрински, Иван Панайотов, Милена Атанасова, Деян Мачев- Дидо, Станимир Гъмов

Гостува Сдружение за християнско изкуство-мюзикълът
Йоан – синът на Гърма
сценарист и режисьор Антон Радославов
Хореография Димитър Желев – Мантис Данс Студио
Сценография и дизайн Руслан Драгостинов
Музика Антон Радославов
Аранжимент и оркестрация Георги Стрезов
Озвучаване Хачо Манукян
Осветление Младен Петров
Мултимедия Милен Колев
Костюми Елена Шопова
Сценограф-технолог Лилия Богданова
Степ-хореография Ивон Вульпе
Реквизит Гери Димитрова
Графичен Дизайн Мина Сребрева, Руслан Драгостинов
Фотограф Влади Балевски, Иво Орешков
Участват:
Участват: Александър Млaденов, Тодор Янкулов, Пламен Димитров, Крис Макаров, Ангел Ковачев, Виктор Макаров, Ивона Желева, Елена Пеева, Свежен Младенов, Александър Гулев, Марио Чилов, Свилен Орозки (Тото), Хари Татеосян, Елиан Аройо, Асен    Ставрев, Гери Димитрова, Дилян Давидков, Десо Темелков, Мирослав Михов Димитър Желев, Елеонора Стоянова, Анита Попова, Мина Сребрева, Лидия Димитрова, Анна Младенова, Девора Ковачева, Белица Георгиева, Албена Макарова, Петя Кътева, Вики Истаткова, Реми Тоан, Мохамед Насър, Марин-Теодор Насър, Георги Андреев, Джони Аначков, Георги Маринов, Йоана Чалкиян Музиканти: Борис Грудев, Димитър Димитров, Дени Грудева, Денислав Славков, Димитър Бенков, Бояна Желязкова, Краси Коев

Гостува ДТ Пловдив продуцентска къща „Артишок“  
ВИП
от Ерик Богосян
Моноспектакъл на Мариан Вълев